Individuální a typové projekty domů od našeho vzniku roku 2001

 

Projekty domů - PROZI

 

Projekční a architektonická kancelář se zabývá projekty od staveb cihlových až po montované domy (dřevostavby), rodinné domy novostavby i rekonstrukce. Zajišťujeme projekty rodinných domů, projekty individuální, typové projekty rodinných domů, úpravy typových projektů, projekty bytových domů, projekty občanských a průmyslových staveb, projekty skladů a garáží, výškopisné a polohopisné osazení domu na parcele včetně projektu přípojek, architektonické studie, vizualizace exteriéru, vizualizace interiéru, rozpočty, radonové a geologické průzkumy, geodetické zaměření pozemku, znalecké posudky, průkazy energetické náročnosti budovy, poradenství, inženýrská činnost, pomoc při výběru stavební firmy u stavby na klíč, finanční poradenství (například ceny stavebních materiálů, ceny stavebních prací, výběr dodavatele apod.)...Některé naše reference naleznete zde.

Připravili jsme také pro své zákazníky na vybrané stavební materiály slevy až 48 % (cihly minimálně 33%, okna min. 44%, střešní krytina min. 20%...). V rámci projektové dokumentace při realizaci stavby domu. Slevy jsou závislé na typu materiálů a ročním období. Úspory financí při realizaci stavby domu hledejte u nás v kanceláři.

Na těchto internetových stránkách Vás vítá majitel firmy pan Jaroslav Zika, autorizovaná osoba v oboru pozemní stavby (číslo autorizace- 0008849). Stavebnictvím se zabývám cca 20 let. Během své praxe jsem se podílel mimo jiné na těchto projektech:

  • projekty rodinných domů, lokalita Ořech
  • projektová dokumentace rodinného domu s pečovatelskou službou, lokalita Chýše
  • projekt komplexu sedmi řadových domů, lokalita Čelákovice -

  • projekty rodinných domů: mezi nejzajímavější patří například dům v lokalitě Hlubočinka, Újezd nad Lesy, Dolní Chabry, Kounice, Dolní Břežany, Petrov, Chýnice,  Předboj, Lhota, Kamenice, Tuklaty, Mníšek pod Brdy, Čísovice, Bříství, Poříčí nad Sázavou, Veltrusy, Sedlčánky, Větrušice u Klecan.. - ukázky
  • spolupráce při výrobních projektech obvodového pláště dostavby Kongresového centra Praha
  • výrobní dokumentace světlíku v hotelu Prince na Staroměstském náměstí
  • vizualizace rodinného domu v Praze Troji -

  • studie zástavby, lokalita Oleško - 

Projekční kancelář sídlící v Praze vznikla v roce 2001 a od té doby má každoroční nárust zakázek. Projekty staveb zpracováváme na pozemky nejenom v Praze a okolí, ale pro všechny regiony v České republice. Činnost je nyní zaměřena zejména na energeticky úsporné a nízkoenergetické bydlení rodinných domů. Z důvodu neustále se navyšujících cen energií, celosvětového poklesu zásob ropy (energie je na ropě závislá), energeticky úsporné a nízkoenergetické bydlení bude časem nutností. Na projektech pracují zkušení autorizovaní projektanti s dlouholetou praxí (min.15 let). U nás nejednáte s obchodníkem, ale s projektantem.  Projekty rodinných domů možno také vybrat z katalogu rodinných domů. Nejsme zprostředkovatelé projektů stavební části, proto ceny projektů zbytečně nenavyšujeme. S projektanty profesí (voda, kanalizace, elektroinstalace, vytápění, požárně bezpečnostní řešení, průkaz energetické náročnosti) udržujeme dlouhodobou spolupráci. Projekty jsou zpracovávány od začátku ve 3D zobrazení ve špičkovém programu Archicad, proto je možné od zpracování studie a následně projektu lépe zákazníkovi dům představit včetně zhotovení počítačové animace, která je součást každého projektu. Firma je schopna nejenom vypracovat kompletní projektovou dokumentaci, ale i následně pomoci při výběru stavební firmy u staveb realizovaných na klíč, případně u staveb realizovaných svépomocí  zajištění stavebního dozoru, zednických a řemeslných firem v Praze a okolí. Poradíme také, jaké materiály vychází nejvýhodněji při dodržení statických a tepelně izolačních vlastností, jaký druh paliva (elektrika, plyn..) a zařízení (kotle, tepelné čerpadla..) zvolit pro vytápění na základě výpočtu z aktuálních cen energií na trhu a finančních možnostech zákazníka o počátečních investicích. Při tvorbě projektů omezujeme tepelné mosty v konstrukci. Konzultujeme s klientem použité materiály včetně návrhu   tepelné izolace v jednotlivých konstrukcích budovy u každého individuálního projektu. Také můžeme pomoci s výběrem vhodného Vámi požadovaného pozemku. Pro financování stavby nezávisle poradíme s výběrem vhodné banky s nejvýhodnějšími podmínkami. Hlavním cílem nás všech, kteří se podílejí na projektové dokumentaci je spokojený zákazník. Nechte si v naší projekční kanceláři zhotovit projektovou dokumentaci a tak rozšířit řadu spokojených zákazníků.

 

Investice do nového bydlení by měla patřit k těm nejlepším investicím. Bytová výstavba je stále ve snížené sazbě DPH, proto by se výstavba rodinného domu či bytu neměla odkládat.

Projekty rodinných domů - nízkoenergetické bydlení - informace

Ceny energií - porovnávací výpočty, informace

Bližší informace možno poskytnout v kanceláři, telefon - 777 163 465, email - info@prozi.cz.

Nahoru

 
 

2001-2016(©) Prozi Projekt

Úvod|Typové projekty|Cihlové domy|Montované domy|Ceny projektů|Kontakt