Individuální a typové projekty domů od našeho vzniku roku 2001

Projekty domů - PROZI

Projekční kancelář se zabývá projekty rodinných domů od staveb cihlových až po montované domy (dřevostavby), rodinné domy novostavby i rekonstrukce. Zajišťujeme projekty domů, projekty individuální, typové projekty rodinných domů, úpravy typových projektů, projekty bytových domů, projekty občanských a průmyslových staveb, projekty skladů a garáží, výškopisné a polohopisné osazení domu na parcele včetně projektu přípojek, architektonické studie, vizualizace exteriéru a interiéru, radonové a geologické průzkumy, geodetické zaměření pozemku, znalecké posudky, průkazy energetické náročnosti budovy, poradenství (a to např. při výběru stavebních materiálů, způsobu vytápění, ohřevu vody, řešení akumulace dešťové vody včetně vsakování nebo využívání dešťové vody v rodinném domě , navržení tloušťky tepelných izolací nebo i navržení sauny do objektu, inženýrská činnost, pomoc při výběru stavební firmy u stavby na klíč, finanční poradenství (například ceny stavebních materiálů, ceny stavebních prací, výběr dodavatele apod.)...Některé naše reference naleznete zde.

Připravili jsme také pro své zákazníky na vybrané stavební materiály slevy až 47 % (cihly minimálně 34%, okna min. 44%, střešní krytina min. 20%...). V rámci projektové dokumentace při realizaci stavby domu. Slevy jsou závislé na typu materiálů a ročním období. Úspory financí při realizaci stavby domu hledejte u nás v kanceláři.

Na těchto internetových stránkách Vás vítá majitel firmy pan Jaroslav Zika, autorizovaná osoba v oboru pozemní stavby (číslo autorizace- 0008849). Stavebnictvím se zabývám cca 30 let. Během své praxe jsem se podílel mimo jiné na těchto projektech:

  • projekty rodinných domů, lokalita Ořech
  • projektová dokumentace rodinného domu s pečovatelskou službou, lokalita Chýše
  • projekt komplexu sedmi řadových domů, lokalita Čelákovice -

  • projekty rodinných domů: mezi nejzajímavější patří například dům v lokalitě Hlubočinka, Újezd nad Lesy, Dolní Chabry, Kounice, Dolní Břežany, Petrov, Chýnice,  Předboj, Lhota, Kamenice, Tuklaty, Mníšek pod Brdy, Čísovice, Bříství, Poříčí nad Sázavou, Veltrusy, Sedlčánky, Stránčice, Sedlec, Struhařov, Hřebeč, Buštěhrad, Hrádek nad Nisou, Veltrusy, Hlásná Třebáň Zvole, Větrušice u Klecan.. - ukázky.
  • spolupráce při výrobních projektech obvodového pláště dostavby Kongresového centra Praha
  • výrobní dokumentace světlíku v hotelu Prince na Staroměstském náměstí
  • vizualizace rodinného domu v Praze Troji -

  • spolupráce na studii a vizualizaci zástavby, lokalita Oleško - 

  • výrobní dokumentace včetně nářezových plánů ocelového domu, lokalita Petříkov - ukázka
  • vizualizace rodinných domů v Mukařově (realizováno v roce 2017)

Projekční kancelář sídlící v Praze vznikla v roce 2001 a od té doby má cca 300 zrealizovaných zakázek. Projekty staveb zpracováváme na pozemky nejenom v Praze a okolí, ale pro všechny regiony v České republice. Činnost je nyní zaměřena zejména na energeticky úsporné a nízkoenergetické bydlení rodinných domů. Z důvodu neustále se navyšujících cen energií, celosvětového poklesu zásob ropy (energie je na ropě závislá), energeticky úsporné a nízkoenergetické bydlení bude časem nutností. Na projektech pracují zkušení autorizovaní projektanti s dlouholetou praxí (min.15 let). U nás nejednáte s obchodníkem, ale přímo se zpracovatelem projektové dokumentace.  Projekty rodinných domů možno také vybrat z katalogu rodinných domů. Nejsme zprostředkovatelé projektů stavební části, proto ceny projektů zbytečně nenavyšujeme. Veškeré projekty stavební části pocházejí z naší dílny. S projektanty profesí (voda, kanalizace, elektroinstalace, vytápění, požárně bezpečnostní řešení, průkaz energetické náročnosti) udržujeme dlouhodobou spolupráci, proto můžeme zaručit kvalitu i příznivou cenu. Projekty jsou zpracovávány od začátku ve 3D zobrazení ve špičkovém programu Archicad, proto je možné od zpracování studie a následně projektu lépe zákazníkovi dům představit včetně zhotovení počítačové animace (cca 400-600 snímků kolem domu), která je součást každého projektu. Firma je schopna nejenom vypracovat kompletní projektovou dokumentaci, ale i následně pomoci při výběru stavební firmy u staveb realizovaných na klíč (díky naší dlohodobé činnosti můžeme doporučit prověřené firmy) , případně u staveb realizovaných svépomocí zajištění stavebního dozoru, zednických a řemeslných firem v Praze a okolí. Poradíme také, jaké materiály vychází nejvýhodněji při dodržení statických a tepelně izolačních vlastností, jaký druh paliva (elektrika, plyn..) a zařízení (kotle, tepelné čerpadla..) zvolit pro vytápění na základě výpočtu z aktuálních cen energií na trhu a finančních možnostech zákazníka o počátečních investicích. Při tvorbě projektů omezujeme tepelné mosty v konstrukci. Konzultujeme s klientem použité materiály včetně návrhu   tepelné izolace v jednotlivých konstrukcích budovy u každého individuálního projektu. Také můžeme pomoci s výběrem vhodného Vámi požadovaného pozemku. Pro financování stavby nezávisle poradíme s výběrem vhodné banky s nejvýhodnějšími podmínkami. Při tvorbě projektu v případě požadavku můžeme pomoci dům navrhnout podle zásad Feng Šuej. Naplánovat nejšťastnější umístění domu na pozemek a dispozic jednotlivých místností. V tomto případě poskytujeme kontakt na spolupracující osobu pro správný návrh dispozice.

Hlavním cílem nás všech, kteří se podílejí na projektové dokumentaci je spokojený zákazník. Nechte si v naší projekční kanceláři zhotovit projektovou dokumentaci a tak rozšířit řadu spokojených zákazníků.

Investice do nového bydlení by měla patřit k těm nejlepším investicím.

Projekty rodinných domů - nízkoenergetické bydlení - informace

Ceny energií - porovnávací výpočty, informacedotace - zelená úsporám

Bližší informace možno poskytnout v kanceláři, telefon - 777 163 465, email - info@prozi.cz.

Nahoru

 
 

2001-2024(©) Prozi Projekt

Úvod|Typové projekty|Realizace|Montované domy|Ceny projektů|Kontakt